OTOCZAKI ORAZ KAMIEŃ OTACZANY

Otoczaki przedstawione na zdjęciach są dostępne w wielu frakcjach.
Posiadamy szerszy asortyment nie pokazany na zdjęciach.

Żwir Biały Czeski Płukany

Żwir Biały Czeski Płukany Żwir Biały Czeski to drobne otoczaki, które znajdują szerokie zastosowanie w ogrodach i firmach. To materiał ozdobny wykorzystuje się do wysypania opaski wokół domu, oczka wodnego, rabat, wypełnienie donic i wielu różnych innych sytuacjach. Materiał dostępny jest w Imperium Kamienia w różnych frakcjach.

Otoczak Grecki Biały Marmur

Otoczak Grecki Biały Marmur Marmurowy Otoczak Śnieżnobiały prosto z Grecji Ze względu na swoją niespotykaną barwę wykorzystywany jest jako materiał ozdobny na zewnątrz – czyli w ogrodzie jako opaska wokół drzewa, domu czy oczka wodnego oraz jako materiał ozdobny wewnątrz domu czy firmy. Wewnątrz spotykany jako ozdoba w łazienkach oraz jako wypełnienie donic i waz.…

Otoczak Płaski Górski

Otoczak Płaski Górski   Naturalny kamień z otaczanymi rantami. To także materiał o szerokim wachlarzu możliwości wykorzystania. Naturalny kamień ozdobny wyciągany bezpośrednio z górskich potoków. Głównie wykorzystywany w ogrodnictwie do budowy murków, oczek wodnych, kaskad czy palenisk. Materiał bardzo ceniony przez akwarystów. Dostępny w Imperium Kamienia w wielu różnych rozmiarach i postaciach.